היכולת לשנות, הרצון להשתנות

מה בעצם מושך אותי כל כך בעבודה מול לקוחות? מה יש בתהליכי הסטיילינג האישי מול נשים שצמאות ליידע שגרם לי להחליט לצמצם משרה בטוחה ומסודרת, לרדת ברמת השכר ולרצות להיות שם בשבילן?

התשובה בשבילי היא מאוד קצרה ופשוטה:


היכולת לעזור.


אבל, כדי שיהיה מובן יותר ואולי את שם קוראת את המילים האלה ותמיד נמנעת מלקבל עזרה בתחום הזה מכל מיני סיבות, אם זה בכלל מהפחד הקיים והשגוי שסטיילינג יוצר מהפך.

לעולם לא תשמעי אותי משתמשת במילה מהפך. מהפך לא שורד לאורך זמן כי הוא לא בא מבפנים. סטיילינג עוסק בנו, תוך פרשנות אינדיבידואלית לבגדים וחיבורים.

פונות אלי נשים שונות ומגוונות, טווח גילאים, מידות, עיסוקים ובשלבים שונים בחיים. אני נכנסת איתן למקומות הכי פרטיים שלהן, אנחנו מדברות, מכירות ומול ארון הבגדים אנחנו יוצרות דו שיח אינטימי ואישי.

"הבעיות" הן לא תמיד הבגדים, הן מגיעות מהדרך בה אנחנו שופטות את עצמנו, איך אנחנו מתמודדות עם שינויים בחיים, שינויים במבנה גופינו, התמודדות עם היצע בלתי נגמר, התמודדות עם רשתות חברתיות שגורמות במודע או שלא במודע להיות בטוחות שלהיא שם המצולמת, יש את החיים, הגוף והדברים שאנחנו היינו רוצות ולא מצליחות להשיג, מה שיוצר תסכול גדול.  

רבות פונות לקניות רגשיות שאמורות לספק צורך שלא באמת צריך שיהיה קיים.

אפשר להתייחס לבגדים בצורה שיטחית ולא רצינית, אבל בניינו שאף אחד לא שומע, מי לא אוהבת להרגיש טוב עם עצמה? להרגיש בטוחה, שיהיה לה נוח ולשדר בקלות לסביבה את מה שהיא רוצה שידעו?

בגד הוא כסות לגופינו סטיילינג מגדיר ובונה את אישיותיינו.

ישנם רגעי קסם בסופו של תהליך בהם הנשים מולי מתחילות להבין את התורה, את הכלים שאני נותנת, את העוצמה בבניית מלתחה חכמה חסכונית ומדויקת. את האחריות הגדולה גם על עולם שהולך ונעלם לנו בגלל הרגלי צריכה חסרי אחריות.

ואספר לכם עוד משהו מאחורי הקלעים, רגעי אושר שהם בעצם מהות כל העשייה:

אחוז גדול מאוד מהנשים שעוברות איתי תהליך מספרות על שינויים שעשו בחייהן זמן קצר לאחר מכן: חלקן במקום העבודה, חלקן יוצאות ולומדות דברים חדשים שתמיד רצו, חלקן מתחילות דיאטה, פילאטיס או מכון כושר כי מרגישות פתאום שמגיע להן, יש המספרות שמערכת היחסים עם בן הזוג השתנתה לטובה ויש המספרות שהן פשוט מרגישות שהפכו לברבורות ומסתובבות בזקיפות קומה וחיוך תמידי.

לבגדים יש כוח עצום על חיינו, מה שאנחנו צריכות ללמוד הוא לגרום להם לא להיות הנושא המוביל בחיינו, אלה לשמש ככלי להשגת מטרות.

אני פה בשביל כל אחת מכן,  באהבה גדולה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s